Boj proti nekalým praktikám

Na současném českém realitním trhu se bohužel můžete setkat s řadou nekalých praktik. My touto cestou rozhodně jít nechceme. Co chceme, je pomoci a dokázat vám, že vše se dá dělat spolehlivě, poctivě, férově.

Jistota a spolehlivost pro nás nejsou jen prázdné fráze

Solidní přístup, bezpečí a důvěra našich klientů – to pro nás nejsou jen pojmy, ale každodenní realita, kterou žijeme. Boj proti nekalým praktikám je proto logickým vyústěním toho, že:

  • hrajeme fér – co řekneme, to platí,
  • chceme ochránit všechny, kteří mají v úmyslu pořídit si či prodat nemovitost – rádi vám poradíme v každé situaci,
  • jsme si dali za cíl upozornit na nástrahy, které číhají na každého v realitním světě – poukazujeme, na co si dát pozor při komunikaci s realitní kanceláří, přibližujeme některé nekalé praktiky, které užívají jiní makléři,
  • celkově chceme očistit realitní trh od realitních kanceláří, které své klienty obelhávají.

Podělte se o svůj příběh, ptejte se nás

Setkali jste se už někdy s podobnou situací? Nebo vás potkalo dokonce ještě něco úplně jiného? Budeme velmi rádi, když se s námi podělíte o svůj příběh – k tomuto účelu je pro vás připraven kontaktní formulář níže. Sdílením vašeho příběhu pomůžete ostatním vyhnout se neseriózním makléřům, jejichž jediným cílem je honba za výdělkem.

V našem kontaktním formuláři samozřejmě můžete také pokládat jakékoli své dotazy ke koupi či prodeji nemovitostí. Vždy jsme připraveni vám odborně poradit.


Kontaktní formulř

*
:
:
*
:
*
:
*
captcha

* - toto pole je nutno vyplnit
Využijte služeb Cubicor Finance. Navštivte stránky Cubicor News.
Kontaktujte nás!
*
*
*
captcha