Financování - obecně

Investice do vlastní nemovitosti patří všeobecně k investici, která se Vám vždy vyplatí. V případě pořízení vlastního bydlení je však nutné pečlivě zvážit, jakým způsobem budete nemovitost financovat a v případě nedostatku vlastních finančních prostředků, s jakou finanční institucí se rozhodnete spolupracovat.

Cílem společnosti Cubicor není pro klienty najít nejnižší úrokovou sazbu na trhu, ale najít financování nemovitostí ušité na míru. Jinými slovy – najít takový finanční produkt, který bude skutečně nejvýhodnější a to i po započtení všech poplatků a dalších výdajů, které jsou s tímto produktem spojeny.

Jsme schopni dojednat nestandardní podmínky, jako je zpracování úvěru bez poplatku, snížení úrokové sazby, vedení běžného účtu zdarma a další.

Správný výběr financování

Výběr mezi hypotečním úvěremúvěrem ze stavebního spoření, či založením nového stavebního spoření je potřeba posoudit vždy individuálně, proto nás neváhejte kontaktovat a my Vám zcela zdarma vypracujeme nejvýhodnější nabídku financování Vašeho bydlení.


Formulář

Využijte naši odbornou poradnu. Pro zaslání dotazu vyplňte níže připravený formulář a my Vám v co nejkratší době odpovíme.

*
:
:
*
:
*
:
*
captcha
* - toto pole je nutno vyplnit
Využijte služeb Cubicor Finance. Navštivte stránky Cubicor News.
Kontaktujte nás!
*
*
*
captcha