Home Staging

Chcete prodat nebo pronajmout Váš byt nebo dům, v co nejkratší době a za co nejvyšší cenu?

My Vám pomůžeme. Využijte naši unikátní službu Home Staging, která Vaši nemovitost zatraktivní a prodá ihned.

Provedením Home Stagingu okamžitě zvýšíte atraktivitu Vašeho domu či bytu, což usnadní a urychlí jeho prodej nebo pronájem. Nespornou výhodou tohoto řešení je také to, že nebudete muset nijak razantně snižovat cenu vaší nemovitosti, abyste ji vůbec prodali. Léty osvědčená praxe hovoří zcela jinak – s Home Stagingem prodáte/pronajmete nemovitost za tu nejlepší možnou cenu.

Co je Home Staging?

Home Staging je profesionální příprava domu nebo bytu určeného k prodeji či pronájmu. Cílem je zvýšení atraktivity nemovitosti pro co nejširší okruh potenciálních zájemců. Home Staging se realizuje především uspořádáním nábytku a barevně sladěných doplňků, nastavení osvětlení a odstranění všeho co by mohlo potenciální zájemce odradit od představy, že by právě tento byt či dům mohl být jejich novým domovem.

Prodáte rychle a za co nejlepší cenu

Statistiky hovoří jasně – nejvíce kupců vybere dům či byt na internetu. Teprve pokud je zaujmou fotografie, přijdou se na nemovitost osobně podívat. První dojem zkrátka rozhoduje – a u nemovitostí to platí dvojnásob.

Kromě toho, že si kupci udělají jasný názor v prvních 15 vteřinách po vstupu do domu, jen 10 % z nich si dokáže obrazně představit potenciál prostorů. Je třeba jim jedinečnost prostorů ukázat!

Častokrát totiž nemají zájemci o byt či dům ani ponětí o tom, jaký prostor se jim vlastně nabízí, jaký opravdu ve své podstatě je (bez rušivých dojmů z osobních věcí), jakými přednostmi disponuje a jak by zde mohli žít právě oni. Home Staging všem zájemcům jednoduše ukáže unikátnost a skvělé možnosti Vašich prostor!

Home Staging Plzeň – efektivní řešení pro prodej či pronájem Vaší nemovitosti. Díky Home Stagingu nemovitosti:

  • vypadají zachovale, udržovaně a v dobré péči
  • na fotografiích, v tisku a v médiích vypadají mnohem lákavěji
  • zaujmou na první pohled (na rozdíl od mnoha ostatních nemovitostí)
  • přilákají více potencionálních kupců
  • jsou téměř vždy naceněny výše – upravené (stagované) nemovitosti se prodávají za o 6,9 % vyšší cenu než neupravené
  • jsou prodány rychleji – až o 50 % rychleji než domy neupravené

Historie Home Stagingu

Home Staging vznikl ve Spojených státech koncem 70. let 20. století. Tento obor se velice rychle stal populárním a rozšířil se po celých USA a zemích západní Evropy (Velká Británie, Španělsko apod.). Do České republiky se Home Staging dostal až na počátku roku 2010. I přesto že je tato služba na našem trhu teprve pár let, zájem o ni stále stoupá.

Proč Home Staging?

Tato nesporně se rozvíjející služba poskytuje mnoho výhod oproti prodeji nebo pronájmu nemovitosti bez úpravy interiéru a to především urychlení času prodeje či pronájmu za co nejvyšší cenu. Realizací této služby se vyzdvihnou vlastnosti nemovitosti a případní zájemci mají možnost si během krátké chvilky představit, jak by v budoucnu v těchto prostorách mohli žít s celou rodinou. Podle průzkumů amerických vědců je dokázáno, že člověka při rozhodování o koupi či pronájmu nemovitosti nejvíce ovlivní prvních 15s, co daný byt nebo dům vidí. Proto je důležité zodpovědně a profesionálně připravit nemovitost.


Formulář

Toužíte po změně a rádi byste změnili interiér Vašeho domova, ale nevíte jak? Zašlete nám fotografii místa, kde byste chtěli změnu uskutečnit a naši designeři Vám poradí. Vyplňte tento formulář a my se Vám do 48 hodin ozveme.

*
:
:
*
:
*
:
:
captcha

* - toto pole je nutno vyplnit
Využijte služeb Cubicor Finance. Navštivte stránky Cubicor News.
Kontaktujte nás!
*
*
*
captcha