Jak prezentujeme

Jak prezentujeme nemovitosti

Na prezentaci zakázek nemovitostí klademe velký důraz, jsme si vědomi, že tento základní krok nemůžeme podcenit. Denodenně hodnotíme kvalitu prezentovaných zakázek, zda jsou efektivně prezentovány. Ke každé nemovitosti přistupujeme individuálně a proto můžeme zajistit maximální komfort i při jejím prezentování.

Prezentace nemovitostí na Cubicor stránkách www.cubicor.cz

Stále se snažíme zdokonalovat naše služby, včetně inovací na našich webových stránkách. Všechny nabízené nemovitosti jsou k vidění na www.reality.cubicor.cz a jsou pravidelně aktualizované. Samotné prostředí webových stránek je vytvořeno podle potřeb našich klientů se stále rostoucí návštěvností, která nás velice těší. Webová prezentace není určena jen k vyhledávání nemovitostí, ale slouží k získání komplexních informací, týkajících se bydlení.

Prezentace na významných realitních serverech...

Součástí naší prezentace všech zakázek je inzerování nemovitostí na realitních serverech. Velkou pozornost věnujeme výběru těch nejnavštěvovanějších, tak aby nemovitosti našich klientů byly opravdu vidět. S inzercí umíme pracovat a proto vyhodnocujeme individuálně, jak s nabídkou pracovat na realitních serverech. Inzerujeme na více jak 30-ti realitních médiích, tedy můžeme zaručit maximální zviditelnění. My inzerujeme efektivně!

Prezentace na sociálních sítích...

Novým trendem již několik let jsou sociální sítě jako Facebook, Twitter,... Jelikož jsme moderní společnost, která jde s dobou, využíváme k prezentování našich zakázek aktivně i tyto zdroje komunikace. Na sociálních sítích působíme velice aktivně a tímto způsobem oslovujeme několik tisícovek potencionálních zájemců denně. Víme jak na to!

Prezentace v tištěných médií...

Naše zakázky se pravidelně objevují v několika tisícovém vydání realitního časopisu ViaReality, který je zdarma k dostání téměř na každém rohu. Tištěná inzerce má stále své místo mezi zájemci.

Prezentace ve vlastním e-magazínu “Cubicor MAG”

K inzerci a komunikaci s našimi klienty přistupujeme zodpovědně a proto se snažíme poskytnout maximální množství informací. Cubicor MAG Vám každý měsíc přináší zajímavé informace o nemovitostech a bydlení. Přesvěčte se sami.

Využijte služeb Cubicor Finance. Navštivte stránky Cubicor News.
Kontaktujte nás!
*
*
*
captcha