O Cubicor Reality

Nemovitosti pouze neprodáváme, s nemovitostmi promyšleně pracujeme, tak aby výsledek předčil vaše očekávání. Jsme rychlí a pružně dokážeme reagovat na jakékoli změny, které jsou zapotřebí. Náš servis jde za hranice obvyklých možností – zaměřujeme se na veškeré detaily, i na ty, které ostatní opomíjejí, a všechny naše služby umíme ušít na míru každému klientovi. Na prvním místě u nás vždy stojí kvalita a spokojený zákazník, a ne kvantita a zástupy nespokojených klientů. Rádi dokážeme i vám, že realitní kanceláři se dá skutečně důvěřovat.

Vaše spokojenost je naše povinnost. Zajišťujeme komplexní realitní, právní a finanční služby v Plzni a okolí – a nejen to. Řešíte komplikovanou situaci s prodejem či převodem nemovitosti nebo s pronájmem bytu? Neváhejte se kdykoliv obrátit na naši realitní poradnu.

Realitní poradna a mnohem víc…

Plně si uvědomujeme, že kvalitní informace jsou základem pro dobré rozhodnutí – což platí ve všech možných oblastech, ale v realitách dvojnásob. Realitám opravdu rozumíme a kupujícím i prodávajícím se snažíme poskytnout vždy ty nejlepší služby. Kromě realitní poradny třeba také:

  • Individuální přístup – uvědomujeme si, že každý člověk je jiný, má jiné potřeby, očekávání a přání. Přistupujeme k lidem skutečně lidsky a poctivě a svou práci se vždy snažíme odvést co nejkvalitněji.
  • Podrobné znalosti lokálního trhu – jednotliví makléři se specializují vždy na konkrétní lokalitu a mají tak o ní rozsáhlé znalosti. Díky tomu dokážeme každému poskytnout podrobné informace o jím požadované oblasti.
  • Kvalitní komunikace a informace – je nám jasné, že bez dobré komunikace nelze vybudovat úspěšný dlouhodobý vztah. Právě takové vztahy budovat chceme, a proto s klienty neustále komunikujeme a poskytujeme jim všechny důležité informace.

Zkrátka, ať už v realitní, právní či finanční oblasti řešíte cokoliv, jde nám vždy o vaše pohodlí, informovanost a spokojenost. Jsme spolehliví a víme, co děláme – a děláme to ku prospěchu všech zúčastněných. Samozřejmostí je u nás osobní přístup a non-stop dostupnost.

Náš cíl a vize do budoucna

Kvalitní služby, profesionální přístup, spolehlivé řešení všech záležitostí – to je pro nás základ a cíl, na kterém dále pracujeme. Naše služby tak stále zkvalitňujeme. Nezapomínáme totiž na náš další důležitý cíl – být stále o krok napřed před ostatními. Upřednostňujeme kvalitu před kvantitou a na naší činnosti je to vidět.

A vize do budoucna? Zejména zlepšit pohled na trh s realitami, kde jsou všichni díky nekalým praktikám některých realitních kanceláří tak nějak „házeni do jednoho pytle“. Víme ale, že to tak není a rádi o tom přesvědčíme i vás.

Využijte služeb Cubicor Finance. Navštivte stránky Cubicor News.
Kontaktujte nás!
*
*
*
captcha