Partneři

Realitní komora

Realitní komora České republiky sdružuje seriózní profesionály z realitní branže a společnými silami podporuje růst jejich vzdělanosti a kvalifikace. Realitní komora České republiky se také snaží o zpřísnění právního rámce na realitním trhu tak, aby reflektoval náročná kritéria pro praktický výkon této činnosti. Realitní komora České republiky je naším silným parnerem v oblasti kultivace realitního trhu!


Root

Firma Rott je rodinný podnik, s hlavním sídlem a výrobou v malebné obci Hromnice, která leží přibližně 15 km severně od Plzně. Mezi hlavní produkci společnosti Rott patří jídelní masivní stoly s rozkládacím systémem, jejichž většina je exportována na zahraniční trh. Čím dál tím důležitější součástí je i uspokojování potřeb českých zákazníků.


Root

Mezi naše partnery patří také franchisová síť stěhování a stěhovacích firem. ŽLUTÝ SLON je značka kvality stěhovacích služeb po celé EU. 24 hodin denně stěhují, vyklízí a uskladňují. Stěhování se zárukou bez žádných vedlejších příplatky.


Root

Náš významný partner poskytující poradenství při výběru dodavatele elektřiny a plynu. Pomáhá firmám i domácnostem zorientovat se na energetickém trhu, na němž aktuálně působí více než čtyři desítky dodavatelů. Důvod naší spolupráce je jistota výběru levného dodavatele s férovými obchodními podmínkami.


Root

Naším partnerem v oblasti vyhotovení průkazů energetické náročnosti budov tzv. PENB je společnost ArchEnergy. Naším důležitým faktorem při výběru našeho partnera byla kvalita a cena poskytovaných služeb.


Kola sport Kubias

Kola sport Kubias zajišťuje pro naše klienty služby v sortimentu jízdních kol. Naši klienti mají možnost využít slev na koupi jízdních kol a ostatního cyklistického vybavení. Nedílnou součástí je servis všech druhů jízdních kol.

Využijte služeb Cubicor Finance. Navštivte stránky Cubicor News.
Kontaktujte nás!
*
*
*
captcha