Reference klientů

Spokojený klient je pro nás vždy na prvním místě! I malá pochvala nebo kritika nás potěší. Rádi bychom se s Vámi o pár našich referencí podělili:

Ilustrační obrázek

Velmi profesionální přístup. Nemovitost byla prezentována včetně nedostatků, které můžou být na první pohled skryty. Velmi jsem ocenil vstřícný přístup s vyřízením veškerých formalit a ochotně zařídili i to co dle mého názoru nepatří k povinnostem realitní kanceláře. Nákup nemovitosti mi hodně usnadnili.
Náš spokojený klient Jiří Buchta


Ilustrační obrázek

Spolupráci s realitní kanceláří Cubicor zastupovanou v našem případě panem Cechou mohu vřele doporučit. Jednají rychle, neustále informují klienta o vývoji prodeje, skutečně přivedou zájemce a jsou nápomocni i při získání hypotéky pro zájemce o koupi.
Naše spokojená klientka Iva Lacková


Ilustrační obrázek

Společnost Cubicor mohu jen doporučit! Zajišťují pro mne pronájem bytů a vždy jsem byl s výběrem nájemníků spokojen. Vše za mě vyřídí od komunikace s nájemníky až po smluvní dokumentaci. Nemám důvod se obracet na jinou RK. Děkuji a teším se na další spolupráci.
Náš spokojený klient


Ilustrační obrázek

Chtěli bychom s manželem touto cestou poděkovat společnosti Cubicor za rychlý prodej chalupy na Hracholuskách. Vše proběhlo v naprostém pořádku bez jakýchkoliv problémů. Vřele doporučujeme!
Naši spokojení klienti manželé Slámovi


Ilustrační obrázek

Chci poděkovat a vyjádřit velkou spokojenost se zprostředkováním prodeje a servisu, který mi byl poskytnut. Velmi si cením Vašeho osobního profesionálního přístupu. Moc děkuji!
Náš spokojený klient Pavel Klimeš


Využijte služeb Cubicor Finance. Navštivte stránky Cubicor News.
Kontaktujte nás!
*
*
*
captcha